Vánoční - Pěnivý incident (3)

7. listopadu 2010 v 17:10 | Arakanga

---

   Allen mezitím prošel většinu budovy - zbytečně. Až tu zlatou potvoru najde, ujistí se, že už mu nikdy takhle nezmizí. Zničeně se opřel o zábradlí a začal přemýšlet, kde ještě nebyl, kde ještě nehledal. Samozřejmě kromě Komuiových soukromých místností, do těch by dobrovolně nevkročil ani za všechno jídlo světa. No, i když...jídlo...

   Díky tomu si uvědomil, že ještě nenavštívil jídelnu. Nechtěl se tam moc ometat, aby osazenstvo kuchyně moc nerušil v přípravách na večer, ale neměl jinou možnost. S nepříliš veselými myšlenkami dorazil do Jerryho svatyně.

   "Ale ale, to jsou k nám hosti, Allen-kun!" protáhl vesele Jerry. Byl v tak dobré náladě, až to člověka znervózňovalo. Sklonil se ke chlapci, který měl co dělat, aby udržel zdvořilý úsměv a necouvl před takovým náporem vřelosti. "Ale jsi tu moc brzo, večeře bude až později. Nebo snad potřebuješ něco jiného?"

   Nemrkl na mě teď, že ne? "Ehm...ne, Jerry-san, děkuji...neviděl jste tu někde Timcanpyho? Uletěl mi a nemůžu ho nikde najít" Trochu se přikrčil, když se nad něj kuchař nahnul. Chvíli na sebe zírali.

   Jerry se trochu zklamaně odtáhl. "Tim? Ale ano...támhle je." S tím ukázal za sebe, do obrovské mísy bramborového salátu, ze které čouhal dlouhý zlatý ocas. Ten sebou mírně cukal, jako kdyby se golem uvnitř topil.

   "Timcanpy!" Rukou bez Innocence ji popadl a vytáhl nahoru. Pokud ale čekal, že mu bude zlatý míček vděčný, ošklivě se přepočítal. Než se nadál, do prstu se mu zabořily drobné, zato ale nepříjemně ostré zuby. "Au! Co to děláš?!"

   Pohlédl na místo, odkud ho vysvobodil. V jinak hladkém povrchu vánočního pokrmu zela poměrně hluboká díra. Šlehl očima po Timovi, ze kterého odpadnul kousek brambory. Vypadal zase o trochu větší. "To je hrůza," vzdychl a vysadil si ho na hlavu, protože nevypadal, že bude schopný v dohledné době vzlétnout.

   Chtěl se omluvit Jerrymu a odejít, když se náhle ozval z jídelny hluk. Na nic nečekal a vyběhl ven, preventivně si sundal rukavici, aby mohl v případě potřeby aktivovat svou Innocence, jak se ale mělo ukázat, nebylo to ničemu platné.

   V hale se rozpoutalo peklo.

---

   Když se Komui probudil a vymotal z pletence spících těl, potichu se oblékl a vyšel na chodbu. Nepozorován přešel do své kanceláře, kde se pohodlně rozvalil do křesla a dal se na krátkou dobu do práce, než ho upoutalo jakési hlášení na jeho stole. Otevřel ho a dal se do čtení.

   Zpráva byla velmi stručná. Obsahovala informace o incidentu, který se odehrál přibližně před hodinou v jídelně. Podle očitých svědků se exorcisté Lavi a Kanda Yuu přiřítili hlavním vchodem ve společensky nevhodném odění. Svědci se shodují na tom, že se Kanda pokoušel z Laviho za nepříliš slušných výrazů nadělat sekanou. Byli posléze zastaveni a uklidněni příchozími exorcisty Noise Mariem a Allenem Walkerem.

   V Komuiově zprávě ovšem chyběl jeden podstatný dodatek - že za největší část (druhé) demolice výbavy jídelní haly nemohl Lavi, ale Allen, který se zkoumavě podíval na Japonce, nakrčil nos a nevinně se zeptal, jestli ostatní v místnosti necítí jahody.

   Pak už Kandu nezastavily ani Laviho zoufalé výkřiky "Yuu, klouže ti ručník!"

---

Bude pokračováno Vánoční - Finále (1)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lizz Lizz | Web | 14. listopadu 2010 v 10:14 | Reagovat

V první řadě se chci omluvit, že mi to trvalo tak dlouho :D
Ale střídají se u mě období, kdy číst můžu a kdy prostě ne :D Teď jsem zasej ednou měla to ne ... :D Takoveou decentní nechuť ke čtivu :D Tedy... K tomu internetovému :D Nechápu se, ale to je vedlejší o tom jsem tu mektat nechtěla :D
Co ke kapitole :D
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD <- můj výraz ke konci :D A hlavně na konci :D :D :D :D
xDDD Já chci videodokumkentaci! :D :D
Tohle vidět...xD Kňáááá! :D :D :D
Hehe... Jahody...xD :D Jistě že byly cítit...xD Ale jenom trošičkuuuuuu... xD Chich...xD
Ne pardon :D To je zase jednou "Krásně smysluplnej komentář" :D Ale já za to nemůžu :D :D
To ten konec! :D
A Timcanpy! Aa kous! :D
Fajn, radši toho nechám :D Vypadá to,že stejně nebudu schopná niečho normálnějšího :D
Hehe, promiň... xD :D

2 Lizz Lizz | Web | 24. prosince 2010 v 12:03 | Reagovat

Ahoj... :) Jenom jdu popřát šťastné a veselé Vánoce :)

3 Arakanga Arakanga | E-mail | Web | 27. prosince 2010 v 12:13 | Reagovat

Á, já jsem trotl! Tak idiotsky jsem se zabrala do školy a do Vánoc, že mi úplně vypadlo sem někdy zajít :-/ :-[ Opožděně moc děkuju a tobě přeju taky krásné jejich prožití plus oslavu nového roku, hlavně mnoho DGM myšlenek a šťastných událostí v roce dalším :)

4 Kulholi Kulholi | E-mail | Web | 14. srpna 2018 v 5:55 | Reagovat

Seal armpit brings discomfort, pulls. to Postpone visit doctors should not. Seal under the muscle cavity may turn out to be dangerous disease. But more often it is consequences frequent use antiperspirants with aluminum, non-compliance rules personal hygiene, strong sweating. Redness triggers narrow clothing, polluted razor-affiliation, the virus.
<a href=http://armpit.info/painful-lump-under-armpit>i have a lump under my armpit</a>  
Discomfort under the arm, redness, lump getting warm? This is the abscess that should will have to be opened, then drink medications. In the first stage treat ointments, antibacterial drugs. When the ailment is started, the required surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama