Vánoční - Jak to všechno začalo (6)

27. července 2010 v 0:27 | Arakanga

---

   "Zatraceně!"

   Komui a Evelyne zírali zpoza rohu na Bak-chana, který už netrpělivě podupával nohou a čekal, než ho někdo přijde uvítat. Reevera setřásli po cestě, takže z jeho strany žádné námitky ani odpor nehrozily. To, co jim ale překazilo původní plán (tzn. skočit na Bakua a odvléct ho do ložnice pro hosty, kde by měl o program postaráno na pár hodin), stálo za Chanem - obávaný Wong, který vrhal majetnické pohledy na všechny strany. Div že svého nadřízeného neobjal kolem ramen.

   Chartreux se natočila k černovlasému muži a trhla hlavou k nemilému výjevu. "Co s ním budeme dělat, Komui-san?" K jejímu překvapení se ale jen zlověstně usmál a v brýlích se mu nebezpečně zablesklo.

   "Neboj se, já mám plán!" S tím vytáhl z kapsy malý ovladač a stiskl červené tlačítko.
   Místnost se otřásla. Všichni až na Komuie s hrůzou zírali, jak najednou skrz stěnu prorazil obrovský robot, který měl na hlavě vánoční červenou čepičku. Ze dveří na jeho hrudi se bleskurychle vysunuly dvě kovové ruce. Ta první popadla Bakua, který stihl jen překvapeně zařvat, kolem pasu a nacpala ho do těla stroje. Druhá vrazila Wongovi do krku injekci s uspávacím prostředkem, takže se Chanův hrozivý mravnostní dozor složil na zem jako balík slámy.

   Komui zmáčkl další tlačítko na ovládání a maniakálně se rozesmál. "Komurin Christmas Edition, do toho!"

   Komurin znovu natáhl ruku, nacpal do svého těla i Evelyne, pak si vysadil na čepici svého šíleného stvořitele, překročil spícího Wonga a dunivými kroky se vydal hledat volnou ložnici.

---

   "Holky...přestaňte se navzájem mrazit," zamumlal rozpačitě Lavi, když se Victoria se Sue začaly opět trumfovat. "Venku je kosa jak blázen, dejte nám alespoň možnost, ať se ohřejeme vevnitř. Navíc jsou Vánoce, čas míru, klidu, pohody...tak se nehádejte."

   Angličanka mu věnovala chladný pohled. "Já se se Suellen-san nehádám. Není moje chyba, že není schopná společensky vhodné konverzace."

   "Slečna snob má co říkat," zasmála se Suellen jedovatě.

   Lavi si jen povzdychl a zapnul si bundu. Brzy bude u stolu tak mínus deset stupňů. "Už to zase začíná..."

---

   Aino sebou trhla a sklonila hlavu. "Daisyo?"

   "Mhm?" ozvalo se zpod stolu.

   "Připadá ti moje koleno na omak stejné, jako tvoje Innocence?" Nerv pod Kandovým okem sebou nepatrně škubl.

   Exorcista, který stále šmátral pod stolem, se tlumeně zasmál a v duchu děkoval bohu, že se nepřehmátl o kus vedle...kdyby se mu něco podobného podařilo u člověka, který seděl napravo od Finky, už by pravděpodobně nebyl tak pěkně vcelku. "Těžko říct, počkej, vyzkouším to znova..."

   "Daisyo." Marie zněl nekompromisně, hlavně proto, že slyšel, jak se Kandův tep značně zrychlil, což vždycky znamenalo problémy. V tomhle měl výhodu - zatímco se japonský exorcista obvykle tvářil neutrálně nebo mírně podrážděně, tudíž se dalo hodně špatně odhadnout jeho momentální rozpoložení, zvuk jeho srdce nelhal. Možná proto s ním vycházel. "Nechceš to zkusit najít jiným způsobem? Co prostě Charity Bell aktivovat?"

   Chvíli bylo ticho. "A jo...to by mohlo jít." Vyškrábal se zpět na nohy, odkašlal si a zvolal "Innocence, aktivuj se!"

   Vypadalo to, že se nic neděje, ale pak se jedna z koulí na vánočním smrku rozzářila jasným světlem. Daisya měl jen čas si uvědomit, že si pravděpodobně ve svém opojení Allenem Sue spletla jeho Innocence s vánoční koulí.

   Pak se ozvalo cinkání a praskání, když zvukové vlny vycházející z Charity Bell začaly tříštit vánoční ozdoby na kousky. Majitel zkázonosného míčku stál v té spoustě pestrobarevných střepů a pomalu se otočil na zbytek osazenstva jídelny; hlavně na Lenalee a Sue, které se pomaličku zvedly a zamířily si to k muži, který právě zničil práci, která jim trvala většinu rána.

   Allen zvedl hlavu od svého posledního chodu a usmál se na Laviho. "No...alespoň se Sue-chan odreaguje."

---

   Na druhé straně velitelství zatím z Komurina Christmas Edition vylezli tři lidé - jedna z nich mírně překvapená, druhý vyklepaný, třetí blázen. Jak se první a třetí vrhnuli na druhého, bylo jasné, že alespoň pro ně to budou šťastné a veselé Vánoce.Bude pokračováno v kapitole dvě - Bitva
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lizz Lizz | Web | 27. července 2010 v 15:49 | Reagovat

Tak a teď tady...xD Já si to musela přečíst znova...xD A opět jsem se musela nehorázně smát... ;) :) Heh chudák Lavi, aby nezmrznul... :) :) :) A opět chudák Aino...xD :D Splést si její koleno a Charity Bell...xD :D Každopádně je pravdou, že může být rád, že to bylo koleno Aino...xD Kanda by ho asi rozsekal na kousíčky a ne, že by ho upozorňoval...xD :D A Komuiova Vánoční edice Komurinů...xD :D:D:D A ten konec...xD Překvapená, vyklepaný a blázen..xD Že by Evelyn, Bak a Komui?:D Beztak :D No, každopádně se budu těšit na další díl... (Ale mezi náma, na ten potom víc..xD :D o:))

2 Arakanga Arakanga | E-mail | Web | 5. srpna 2010 v 3:56 | Reagovat

Opětovně děkuji za komentář :D :) Jinak...Daisya si to až tolik nespletl, obávám se :D Sem tam si šmátnout, to přece není nic zlého O:-)

A jinak, během zítřka (tedy dneška, když jsou čtyři ráno :D ) se chystám přidat ten první díl druhé části, takže už se konečně dočkáš...pardon, že mi to tak trvá, ale ten Advík mě nějak vyčerpal :-[

3 Lizz Lizz | Web | 5. srpna 2010 v 9:24 | Reagovat

Opětovně nemáš zač... :)
Jn...xD Ale tak můžeme předstírat, v zájmu jeho vlastního zdraví, že se spletl...xD :D Tj, taky fakt...xD Nic špatného, když si šmátne dobře...xD :D

Hahaaa dneskaa? :D Supeeeeeeer :D Juhůůů :D Ehm, klidním se :D Advík? :D Jáj, tak to věřím no...xD :) Ale tak hlavně, jestli jste si to tam užili :D (Jakože beztak jo :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama